4 Ağustos 2015 Salı

8 AY!
Sekiz ayı devireli bir kaç gün oldu, almamak çok güzel gidiyor. Şu an az çok nelere ihtiyacım varmış görüyorum, önümüzdeki sene almam gerekenleri, gerçekten ihtiyacım olanları belirliyorum. Bir yılı bitirince nasıl bir alma düzeni yapabileceğimi düşünüyorum; mesela ayda sadece bir ihtiyaç olabilir ya da ayda bir fiyat sınırı koyabilirim henüz kesinleştirmedim.

Bu yazı parmak arası plastik terlikle ve kapalı ayakkabıyla geçiriyorum, bir tane düzgün terliğim vardı o da koptu. Şimdiye kadar ciddi ihtiyaç duyduğum şey terlik oldu. 

Bayramdan sonra Ordu'ya ailemi ziyarete gittim, zaten zor bela kablolarını tutturduğum şarjımı götürmeyi unuttuğum için Ordu'dan şarj almak zorunda kaldım. Bu 8 ay içinde yaptığım 3. alışverişim oldu.

Eylül'ün 4'ünde ve 12'sinde kardeşimin düğünü var, geçen haftasonu bir arkadaşıma gidip gardrobundan kendime düğün kıyafet ve ayakkabı seçtim, bu önemli konuyu da böylece çok kolay hallettim.

Herkes para biriktirdin mi diye soruyor, cevabım hayır tabi ki. Alışveriş yapmamaya başladıktan sonra kredi kartı borçlarımı ancak ödedim diyeyim size. Ayrıca seyahat ediyorum çeşitli kurslara, atölyelere gidiyorum . Bunlar beni daha çok mutlu ediyor. Eylülde İran'a gidiyorum eminim orada almak isteyeceğim çok şey olacak bakalım nasıl üstesinden geleceğim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder